Paczki wysyłamy zazwyczaj we wtorki i piątki, zatem weź pod uwagę, że nie każde zlecenie zrealizujemy od ręki.

Darmowa Dostawa

Jeśli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 120zł, paczkę wysyłamy na nasz koszt!

W zależności od formy dostawy, jaką preferujesz, oferujemy kilka opcji wysyłki zakupionych towarów:

Poczta Polska

Korzystamy w niej niechętnie, ponieważ obsługa wysyłek jest dość czasochłonna i niewygodna. Polecamy ją przede wszystkim przy zakupie zapałek kolekcjonerskich, czyli w wypadku, w którym wartość zamówienia jest niska i gdy nie chcemy, aby koszty wysyłki nadmiernie zwiększały kwotę twojego zamówienia.

Paczkomaty

Wygodna i konkurencyjna dla Poczty Polskiej forma wysyłki jeśli mieszkasz w większym mieście i masz w swej okolicy punkt odbioru. Radzimy unikać przed świętami – bywa, że paczki nie mieszczą się w Paczkomacie i kilka dni trzeba czekać na odbiór. Poza tym bez zarzutu.

Paczka W RUCHu

Nasza ulubiona forma wysyłki z której sami chętnie korzystamy wysyłając i odbierając książki. Kiosk RUCHu mamy tuż pod nosem, ceny są relatywnie niskie. Mimo, iż czas dostawy nieco dłuższy, to polecamy.

Kurier

W tej chwili nie współpracujemy z firmami kurierskimi…

Odbiór osobisty

Oficyna mieści się w Warszawie na Pradze, ul. Stalowa 3/50 (wejście od strony ul. 11 Listopada). Ponieważ wejście jest naprawdę skomplikowane, odradzamy niezapowiedziane wizyty, bo zazwyczaj kończą się wielokilometrowym marszem przez Praskie podwórka, co może skończyć się utratą portfela z gotówką na książki.

Jeśli chcesz odebrać swoją paczkę osobiście – napisz do nas na maila: sklep@oficynaperyferie.pl i umów się na konkretną godzinę. Zazwyczaj pracujemy 9-17 od poniedziałku do piątku, ale bywa tak, że z okazji weekendowych warsztatów mamy wolne przed lub po. Więc po prostu – daj nam wcześniej znać, kiedy chcesz wpaść.