sitodruk

Masz projekt do wydrukowania na sicie?

Wydrukujemy Twój plakat lub grafikę w każdym formacie i kolorze!

Lubimy pracować z ciekawymi ludźmi i pomagać w tworzeniu ambitnych projektów.

Zlecenia nie są naszym głównym zajęciem, ale często realizujemy projekty dla artystów, małych firm lub instytucji kultury.

Dysponujemy warsztatem, w którym na co dzień realizujemy nasze własne projekty. Sitodruk jest naszym chlebem powszednim, więc jeśli masz dla nas robotę, zapraszamy do współpracy!

oficyna peryferie - sitodruk na pudełkach od zapałekSitodruk na pudełkach od zapałek OFICYNA PERYFERIE

Co możemy dla Ciebie wydrukować?

plakaty i grafiki

To nasze ulubione zlecenia! Drukujemy plakaty na ulicę i grafiki na ścianę, do ramy i na płot. Pocztówki i wielki format. W dwóch i w 10 kolorach.

opakowania

Nie wiesz jak nadrukować coś na tekturowe pudła? Zrobimy to na sicie.

torby bawełniane

Każdy lubi nosić płócienne torby a my lubimy je drukować. Wydrukujemy twoje logo lub grafikę, ale najchętniej w 1 kolorze. Unikamy wielobarwnych projektów gdyż nie pracujemy na karuzeli.

pudełka z zapałkami

Filumenistyka to nasza słabość. Drukujemy własne etykietki, ale zdarza nam się zrobić serię dla dziwnych klientów, którzy rozumieją naszą zajawkę.

Sitodrukowy FAQ:

jakie formaty?

Wydrukujemy każdy format w przedziale od 5/5 mm do 140/100cm.

jakie podłoża?

Drukujemy głównie na papierach, choć zdarzają się tkaniny (unikamy), drewno. Współpracujemy z największymi dystrybutorami, mamy w zasadzie każdy papier.

czas realizacji?

Bywa różny w zależności od zlecenia. Druk zewnętrznych projektów robimy we wtorki i środy. Stąd często czas oczekiwania na realizację wynosi od 5-10 dni roboczych.

faktura?

Oczywiście. Wystawiamy korzystne faktury 0% VAT.

kolory?

Wydrukujemy w każdym Pantonie. Mieszamy kolory ręcznie wedle pantonierki z bazy i pigmentów. Drukujemy też złotem i srebrem.

białe na czarnym?

Żaden problem, robimy nadruki na każdym kolorze podłoża.

przygotowanie do druku?

Chcesz wydrukować projekt, ale nie wiesz jak przygotować go pod sito? Nie ma sprawy, wyślij nam plik z projektem, napiszemy co trzeba zrobić. Jeśli nie chcesz się w to bawić samemu, zrobimy to dla Ciebie.

gramatury papieru?

Drukujemy farbami wodnymi, dlatego ze względu na falowanie papieru pod wpływem wilgoci sugerujemy użycie papierów o gramaturach powyżej 170g/m2

Jeśli masz więcej pytań, napisz do nas!

Dlaczego lubimy drukować na sicie?

Jest to technika druku, w której fizycznie czuć farbę. Pracujemy manualnie, farbę przeciąga się przez sito ręcznie, cały proces druku oparty jest na osobistym wkładzie w powstanie projektu.

Sitodruk daje wielkie możliwości, ale ma też mnóstwo ograniczeń. Nie każdy projekt można wydrukować w tej technice. Decydując się na sito nie osiągniesz tego, co na offsecie lub w druku cyfrowym, ale otrzymasz w zamian zupełnie inny, głębszy charakter swojej grafiki.

pocztówki na sicie

Pocztówki na sicie OFICYNA PERYFERIE

Ale ile to wszystko kosztuje?

oficyna peryferie - sitodrukDrukowanie sitozina OFICYNA PERYFERIE

wyceny

Wyceny przygotowujemy indywidualnie dla każdego projektu. Oparte są na naszych ogólnych kalkulacjach, ale zmieniają się w zależności od detali.

Jeśli chcesz wiedzieć, ile wyniesie koszt druku Twojej pracy, napisz nam jej specyfikację: ilość kolorów, format, nakład oraz wyślij podgląd projektu.

minimalne zamówienie

Za otwarcie zamówienia pobieramy określoną opłatę. Bez względu na nakład, aby wydrukować projekt musimy włożyć sporo wysiłku w przygotowanie druku: zamówić klisze, zaciągnąć i naświetlić sito, zamówić papiery – a to zajmuje sporo czasu.

Dlatego nawet przy jednym druku musimy pobrać opłatę za za otwarcie zamówienia.

nakład

Ceny wahają się w zależności od nakładu. Całkowity koszt realizacji zlecenia wyliczamy mnożąc koszt pojedynczego druku przez nakład. Im wyższy nakład, tym niższa cena pojedynczego druku.

dodatkowe kolory

Druk pierwszego koloru wyliczamy wedle regularnej stawki. Dobicie każdego kolejnego koloru to 50% ceny pierwszego.

A zatem chcesz drukować?
Napisz do nas: kontakt@oficynaperyferie.pl