Uwaga! Termin wysyłki

Zazwyczaj wysyłamy paczki następnego dnia po zamówieniu.

Ale ponieważ dużo podróżujemy, jeździmy z warsztatami i na targi, może się zdarzyć tak, że nie będziemy w stanie wysłać Twojej paczki od ręki.

Jeśli czas realizacji będzie długi, odezwiemy się do Ciebie mailowo lub telefonicznie. Gdy chcesz się upewnić co do terminów, możesz po prostu do nas zadzwonić i spytać na jakim etapie jest wysyłka. Numer do Marty, która odpowiada za wysyłki: +48 882840266 i do Michała +48 602406110.

 

Darmowa Dostawa

Jeśli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 120zł, paczkę wysyłamy na nasz koszt!

W zależności od formy dostawy, jaką preferujesz, oferujemy kilka opcji wysyłki zakupionych towarów:

 

Poczta Polska

Od kiedy mamy z pocztą podpisaną umowę i nie musimy stać w kolejkach, tylko generujemy etykietki online i zostawiamy przesyłki w dziale nadawczym, nawet polubiliśmy Pocztę Polską. Nie wierzyłem, że to kiedyś się stanie.

Paczkomaty

Wygodna i konkurencyjna dla Poczty Polskiej forma wysyłki jeśli mieszkasz w większym mieście i masz w swej okolicy punkt odbioru. Radzimy unikać przed świętami – bywa, że paczki nie mieszczą się w Paczkomacie i kilka dni trzeba czekać na odbiór. Poza tym bez zarzutu.

Paczka W RUCHu

Nasza ulubiona forma wysyłki z której sami chętnie korzystamy wysyłając i odbierając książki. Kiosk RUCHu mamy tuż pod nosem, ceny są relatywnie niskie. Mimo, iż czas dostawy nieco dłuższy, to polecamy.

Kurier

Od niedawna wysyłamy przesyłki kurierem InPost i całkiem dobrze się sprawdza, gdy trzeba coś dostarczyć szybko. Czas realizacji od 1 do 2 dni.

Odbiór osobisty

Oficyna mieści się w Warszawie na Pradze, ul. Stalowa 3/50 (wejście od strony ul. 11 Listopada). Ponieważ wejście jest naprawdę skomplikowane, odradzamy niezapowiedziane wizyty, bo zazwyczaj kończą się wielokilometrowym marszem przez Praskie podwórka, co może skończyć się utratą portfela z gotówką na książki.

Jeśli chcesz odebrać swoją paczkę osobiście – napisz do nas na maila: sklep@oficynaperyferie.pl i umów się na konkretną godzinę. Zazwyczaj pracujemy 9-17 od poniedziałku do piątku, ale bywa tak, że z okazji weekendowych warsztatów mamy wolne przed lub po. Więc po prostu – daj nam wcześniej znać, kiedy chcesz wpaść.