TECZKA INTROLIGATORSKA

TECZKA INTROLIGATORSKA

Wykonanie teczki introligatorskiej to idealny sposób, aby w ramach dobrej zabawy stworzyć piękny, unikalny i praktyczny przedmiot codziennego użytku. Zapraszamy Cię na warsztaty, w czasie których nauczysz się jak i samodzielnie wykonasz teczkę przy użyciu płótna, oklein i prostych narzędzi introligatorskich.

CZYTAJ DALEJ
JAK ZROBIĆ ZINA?

JAK ZROBIĆ ZINA?

„Jak zro­bić zina?” to warsztaty dla każ­de­go, kto chce odkryć radość robienia zinów lub ma ochotę stworzyć własną małą publikację, ale nie wie jak się do tego za­brać.

CZYTAJ DALEJ
WARSZTATY MARBLINGU

WARSZTATY MARBLINGU

Marbling to unikalna technika zdobienia papieru, od wieków stosowana w introligatortwie i nie tylko. Jeśli marzy Ci się wykonanie nakładu pięknych papierów, poznanie techniki marmurkowania i dodatkowo stworzenie spektakularnej teczki – te warsztaty są dla Ciebie!

CZYTAJ DALEJ
KALENDARZ WARSZTATÓW

KALENDARZ WARSZTATÓW

Oficyna Peryferie – najciekawsze warsztaty rzemieślnicze związane z książkami i drukiem. Wszystkie wydarzenia w jednym miejscu. Znajdź swoją grupę i zapisz się na warsztaty!

CZYTAJ DALEJ
SITODRUK OD PODSTAW

SITODRUK OD PODSTAW

Sitodruk to idealna technika druku: prosta, popularna, dająca wielkie możliwości artystyczne! Nasze warsztaty to szkolenie z drukowania, szansa stworzenia własnych grafik oraz instruktaż jak założyć własną pracownię DIY! ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY! Słyszałeś o sitodruku, ale nigdy nie miałeś okazji spróbować? Interesujesz się grafiką i chcesz wydrukować nakład swojej pracy? Lubisz spędzać czas na kreatywnym i ciekawym działaniu?…
CZYTAJ DALEJ

WARSZTATY RISO PRO

Warsztaty zinowe Riso Pro to dwudniowe zajęcia drukarsko publikacyjne mające na celu stworzenie nakładu tematycznego zina w procesie projektowania wspólnotowego.

CZYTAJ DALEJ
WARSZTATY INTROLIGATORSKIE

WARSZTATY INTROLIGATORSKIE

Warsztaty Introligatorskie to jedyny tego typu, w pełni mobilny kurs introligatorstwa dla początkujących, a zarazem nasze najpopularniejsze szkolenie!

CZYTAJ DALEJ